دانلود نرم افزار Add-in Express for Office and Delphi VCL 8.1.1432 Retail – ……. – …….

Add-in Express for Office and Delphi VCL اولین ابزار بصری برای نوشتن افزونه COM, برچسب هوشمند و RTD سرور در دلفی می باشد که به طور کامل از این فناوری پشتیبانی کرده و باعث راحتی در پسوند های برنامه نویسی می شود. این ابزار برای تمامی ورژن های مایکروسافت آفیس از سال ۲۰۰۰ تا مایکروسافت آفیس ۲۰۱۳ و آفیس ۲۰۱۶ ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی در دسترس است.

 

ویژگی و امکانات Add-in Express for Office and Delphi VCL :

  • بر اساس توسعه مایکروسافت آفیس, Add-in Express یک مجموعه کامپوننت برای ایجاد پلاگین های مایکروسافت آفیس فراهم می کند. بسته بندی تمام فناوری های لازم برای تعامل با تمام برنامه های مایکروسافت آفیس: Microsoft Outlook, اکسل, ورد, Visio, Microsoft Project, Microsoft InfoPath و…
  • بسته نرم افزاری دلفی و Add-in Express به شما بهترین پلت فرم برای توسعه مایکروسافت آفیس می دهد. دلفی کدهای Win32 و Win64 تولید کرده که باعث می شود افزودنی ها جمع و جور و سریع و به راحتی قابل گسترش شوند. Add-in Express ابزار قدرتمند برای سفارشی سازی مایکروسافت آفیس فراهم می کند.
  • Add-in Express تمام ویژگی های معرفی شده توسط مایکروسافت آفیس ۲۰۱۰ راپیاده سازی کرده و توسط آفیس ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ پشتیبانی می شود. ویژگی هایی مانند روبان UI, پانل کار, نوار ابزار دسترسی سریع, زبانه متنی و…
  • به طور کامل بر اساس الگوی توسعه سریع نرم افزار (RAD), که به شما اجازه می دهد زمان استفاده شده صرف توسعه افزونه COM, برچسب هوشمند و RTD سرور را حداقل به نصف کاهش دهید.
  • پشتیبانی از سرور های RTD مایکروسافت اکسل و اتوماسیون پلاگین اکسل. شما را قادر به اتصال مایکروسافت اکسل با منابع اطلاعات در زمان واقعی می کند.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل Add-in Express for Office and Delphi VCL به اینجا مراجعه کنید.

 

اینس نخه Retail و کامل است و نیازی به کرک و رجیستر ندارد.

دانلود Add-in Express Version 8.1 Release (build 1432) – 10.1 Berlin

دانلود Add-in Express for Office and Delphi VCL 8.0.1431 Retail

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۵ مگابایت