دانلود نرم افزار Code Composer Studio 6.0.1.00040 – ……. – …….

Code Composer Studio که با نامهای CCStudio و یا CCS نیز خطاب میشود، یک محیط مجتمع برنامه نویسی جهت توسعه برنامه ها برای پردازنده های Texas Instruments است. این نرم افزار به صورت اختصاصی برای طراحی پروژه های  embeded و سطح پایین مبتنی بر JTAG و همچنین دیباگینگ این سیستم ها تولید شده است. قابل ذکر است که این برنامه بر پایه محیط برنامه نویسی اکلیپس طراحی شده است که این موضوع میتواند باعث پشتیبانی بهتر از سیستم عاملهای لینوکس، اندروید، windows embeded و همچنین کامپایلرهایی مثل GCC شود.

Code Composer Studio با گستره وسیعی از پردازنده های توکار شرکت TI شامل میکروکنتلرها (MCU)، پردازندهی های مبتنی بر ARM و همچنین پردازنده های پردازش سیگنال (DSP) سازگار است و میتوان تمامی آنها را کدنویسی و دیباگ کرد. این نرم افزار شامل کامپایلر بهینه شده ++C/C، ویرایشگر کد، محیط ساخت پروژه، دیباگر، پروفایلر و بسیاری از ویژگی های دیگر است. واسط کاربری قدرتمند و گیرای این برنامه باعث میشود تا بتوانید مرحله به مرحله کار خود را انجام دهید و ابزارهای آشنا به کاربران اجازه میدهد تا خیلی سریع با نرم افزار مچ شده و کار خود را شروع کنند.

Below are the system requirements for Code Composer Studio v6

Hardware Requirements

Disk space listed depends on features selected during installation. 400MB is for a bare minimal installation. Does not include temporary space required by the installer.

Note that the most important requirement is memory. At least 2GB of memory or more memory is highly recommended.

Operating System Requirements

Windows: XP SP3, Windows 7 (SP1 or later) and Windows 8.x is supported by all CCSv6 versions. Windows 10 is supported by CCS versions 6.1.3 and greater

Linux: details on the Linux distributions supported is available here

Mac: MacOS is supported by CCS versions 6.1.3 and greater

در فایل Readme.txt موجود است.

دانلود Code Composer Studio 6.0.1.00040

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۶۴ مگابایت