دانلود نرم افزار Datanamic DeZign For Databases Professional 8.1.2 – ……. – …….

Datanamic DeZign For Databases یک ابزار بصری مدل سازی و طراحی پایگاه داده برای توسعه دهندگان و DBA می باشد که به شما در مدل, ایجاد و نگهداری پایگاه های داده کمک می کند. این نرم افزار با استفاده از نمودار رابطه موجودیت (ERD و داده مدل ها) به صورت طراحی گرافیکی پایگاه داده به صورت خودکار دیتابیس های محبوب sql و دسکتاپ را تولید می کند. DeZign For Databases یک محیط مدل سازی داده پیچیده بصری برای توسعه نرم افزار پایگاه داده ارائه می دهد که باعث می شود روند توسعه پایگاه داده بسیار ساده تر شود. این ابزار باعث کاهش خطا در توسعه پایگاه داده شده و باعث بهبود بهره وری می شود. شما می توانید ساختار پایگاه داده را تجسم و به درک آن ها بپردازید و پایگاه داده جدید ایجاد یا پایگاه داده موجود را با مهندسی معکوس تغییر دهید.

 

ویژگی و امکانات Datanamic DeZign For Databases :

  • مدل سازی بصری پایگاه داده: ارائه یک رابط بصری که به شما اجازه می دهد با دقت پایگاه داده خود را طراحی کنید.
  • مدل سازی مشترک: اگر شما نیاز به توسعه مدل های بزرگ با بسیاری از طراحان دارید, باید مدل خود را در یک پایگاه داده (مبتنی بر سرور) ذخیره کنید. Datanamic Repository یک مخزن پایگاه داده مرکزی برای ذخیره مدل های داده می باشد.
  • مدل خاص پایگاه داده یا مدل مستقل: پشتیبانی از مدل سازی برای یک هدف خاص DBMS و از مدل سازی مستقل پایگاه داده با انواع داده های قابل حمل پشتیبانی می کند.
  • تولید پایگاه داده: تولید کامل اسکریپت DDL برای ایجاد پایگاه داده و یا تولید پایگاه داده به طور مستقیم

 

برای مشاهده اطلاعات کامل Datanamic DeZign For Databases به اینجا مراجعه کنید.

Operating System

Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 and Windows 10

RAM: 16MB

Disk Space: 16MB

در فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ موجود است.

دانلود Datanamic_DeZign_For_Databases_Professional_8.1.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵٫۸ مگابایت