دانلود نرم افزار Dew Lab Studio 2014 XE7 – ……. – …….

Dew Lab Studio یک بسته که شامل مجموعه ای از محصولات MtxVec, DSP, Statistics و Data Miner در یک برنامه نصبی می باشد. تحقیقات Dew ابزار خوب RAD (توسعه سریع نرم افزار) برای توسعه دهندگان فراهم می آورد که باعث سرعت در توسعه نرم افزار های سفارشی در بسیاری از زمینه های علمی و مهندسی می شود. سیستم عامل امبارکادرو و مایکروسافت ابزار سریع و قدرتمند برای توسعه نرم افزار می باشد. اگر شما در توسعه نرم افزار شئ گرا درگیر هستید, کامپوننت کتابخانه عددی برای Embarcadero C++ Builder و مایکروسافت ویژوال استودیو را ببینید. و برای توسعه نرم افزار مایکروسافت آفیس, هنگام استفاده از این کتابخانه کامپوننت در ویژوال استودیو, صفحه گسترده اکسل می تواند توابع پیشرفته ریاضی انجام دهد.

 

ویژگی و امکانات Dew Lab Studio :

  • MtxVec: کتابخانه ریاضیات جامع با پشتیبانی LAPACK
  • Stats Master: بسته افزودنی برای تجزیه و تحلیل آماری
  • DSP Master: بسته افزودنی برای پردازش سیگنال های دیجیتال
  • Data Miner: کتابخانه جداگانه برای طبقه بندی اتوماتیک (هوش مصنوعی)
  • Dew Math Library: کتابخانه ریاضیات جامع با پشتیبانی LAPACK برای MS VS.NET
  • Probability Calculator: ماشین حساب احتمالی استفاده آسان.  با استفاده از آن شما به راحتی می توانید یکی از ۴۰ توزیع احتمالی مختلف را انتخاب انتخاب کنید, محاسبه, طرح و دستکاری pdf, cdf و ppf انجام دهید.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل Dew Lab Studio به اینجا مراجعه کنید.

 

پس از نصب، فایلهای موجود در فولدر Crack را به تناسب ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی بودن در محل نصب نرم افزار کپی کرده و با فایلهای موجود جایگزین کنید.

دانلود DewLabStudio 2014 XE7

دانلود DewLabStudio 2014 XE6

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۳۱ مگابایت