دانلود نرم افزار Engineered Software PIPE-FLO Pro v12.1.21412 – ……. – …….

PIPE-FLO در بین ابزارهای مدلسازی و آنالیز جریانات سیال یکی از سردمداران محسوب میشود. این ابزار همه کاره در تمام چرخه حیات سیستم لوله کشی سیالات کمک کننده است و از این طریق به شاخه های مختلفی از صنعت که با این موضوع ارتباط دارند ارزشهای جدیدی را وارد کرده است. تمامی سیستم های لوله کشی سیالات مبانی مشترکی در بخش عملیات، فرایندها، طراحی مهندسی، مدیریت دانش، ارتباطات و مستند سازی سیستمها دارند.

PIPE-FLO محصولی است که برای طراحی، مدلسازی، عملیات و اصلاحات سیستم های لوله کشی سیالات، کاربردهای بسیار زیادی دارد. PIPE-FLO برای بهینه سازی و عیب یابی سیستم های لوله کشی موجود و یا سیستمهای جدید طراحی شده است. این برنامه به روشهای مختلفی سیستم مورد نظر شما را آنالیز و نمایش میدهد.

رابط کاربری ساده ای برای مدلسازی دارد که به راحتی میتوانید با حداکثر کارایی به طراحی و مهندسی مدل مورد نظر خود بپردازید. در نهایت با استفاده از این برنامه و به خاطر حذف صفحات گسترده پیچیده و مستعد خطا، هزینه های زمانی و مالی و اشتباهات پرهزینه به صورت محسوسی کاهش پیدا خواهد کرد.

  • طراحی سیستم های جدید و تغییر، اصلاح و بهینه سازی سیستم های جدید
  • امکان مدلسازی کامل سیستم لوله کشی و یا قسمتهایی از آن با استفاده از ابزارهای طراحی
  • مستندسازی و بهینه سازی عملیات سیستم با استفاده از قابلیتهای مختلف مدلسازی
  • شبیه سازی شرایط غیرنرمال برای عیب یابی و پیش بینی حالات و مشکلات بحرانی
  • ذخیره سازی عملیات و سناریوهای فرضی برای سیستم
  • امکان محاسبه فشار، نرخ جریان، مقدار ورودی، فشار دیفرانسل دریچه ها و بار روی پمپها و …
  • و …

در فایل Readme.txt ذکر شده است. این ورژن در ویندوزهای پس از ۷ با مشکلاتی در عملکرد مواجه است، اما در ویندوزهای XP و ۷ پایدار است.

دانلود Engineered Software PIPE FLO Pro v12.1.21412

دانلود Engineered_Software_PIPEFLO_Overtime_2009 (درخواست کاربر)

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۲۰ مگابایت