دانلود نرم افزار Inus Rapidform XOR3 SP1 v3.1.0.0 x64 – ……. – …….

Rapidform XOR3 تنها نرم افزار مهندسی معکوسی است که قابلیتهای CAD و پردازش با استفاده از اسکن سه بعدی داده ها را با هم ترکیب کرده است، بنابراین شما می توانید مدلهایی مبتنی بر ویژگی، قابل ویرایش و سازگار با محیطهای CAD ایجاد کنید. این برنامه با Autodesk inventor (2010-2013)سازگار است، Rapidform XOR3 اولین نرم افزار اسکن سه بعدی است که باعث میشود تا کاربران بتوانند هر نوع شی ای را اسکن کنند و مدلهایی ویژگی محور و پارامتریک تولید کنند و در نهایت مدل کامل را به نرم افزار CAD مورد نظر انتقال دهند. مدل ایجاد شده شامل تاریخچه کاملی است که امکان انتقال آن در قالب یک مدل native به نرم افزار Inventor وجود دارد.

این ابزار همچنین واسط مستقیمی برای نرم افزار AutoCAD (2007-2013) نیز دارد و از سایر نرم افزارهای CAD سه بعدی از طریق فرمت های استاندارد صنعتی پشتیبانی میکند. به گفته مدیر عامل شرکت اتودسک، Rapidform با رعایت استانداردهای مورد تایید این شرکت ارتباط دو جانبه ای را بین محصول مهم برقرار ساخته است. این برنامه برای کاربران نرم افزار SolidWork بسیار آشنا خواهد بود و در زمان کمی امکان تسلط روی این نرم افزار وجود دارد.

  • امکان ساخت مدلهای CAD تاریخ محور با درخت ویژگیها
  • تبدیل به مدلهای از پیش تعریف شده شامل SolidWorks,Creo, NX, Inventor, AutoCAD, CATIA و غیره
  • مدلسازی سطوح، مشها و ابرنقاط همه در یک برنامه واحد
  • تکمیل نرم افزارهای CAD با ایجاد مدلهای native به همراه ایجاد درخت ویژگیها
  • و…

Rapidform XOS 64, XOR 64 and XOV 64 require a computer with a 64-bit processor and either Windows XP x64 or Windows Vista x64. For additional information, visit http://www.rapidform.com.

در فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack در داخل فایل ISO موجود است.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۳۶۳ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲٫۳۵ گیگابایت