دانلود نرم افزار TMS iCL for FireMonkey 2.3.0.0 Full Source – ……. – …….

TMS iCL کتابخانه ای از کامپوننتها بر مبنای کامپوننتهای iOS برای دلفی است. این کامپوننتها به عنوان اشیاء دلفی با خصوصیات، متدها و رخدادهای مخصوص خود قابل استفاده هستند. این کتابخانه در واقع یک پوشش برای کنترلهای سیستمی iOS میباشد، همانند کنترلهای استاندارد VCL دلفی مانند TEdit و TButton و … که پوششی برای کنترلهای استاندارد ویندوز مانند Edit و Button و … است، کنترلهای موجود در کتابخانه TMS iCL نیز همانند پوششی برای کنترلهای استاندارد سیستم عامل iOS میباشند و همانطور که کنترلهای VCL کاری بیشتر از API ویندوز انجام نمیدهند، کنترلهای این کتابخانه نیز همین وضعیت را برای iOS دارا میباشند.

TMS iCL از طریق فرمهای ساخته شده با FireMonkey قابل استفاده هستند. از تفاوتهای مهم کنترلهای iCL و فایرمانکی ظاهر گرافیکی آنهاست. کنترلهای iCL چون قرار است ظاهری iOS مانند را القا کنند دارای محدودیت های گرافیکی هستند و تنها در چارچوب این سیستم عامل امکان مانور دادن وجود دارد در حالی که فایرمانکی دست برنامه نویس را برای طراحی باز گذاشته است و از انواع سفارشی سازی های گرافیکی پشتیبانی میکند. تفاوت بعدی این دو در این است که iCL عملکردهای تاچ کردن و اسکرول و … که در اسمارت دیوایسها وجود دارد پشتیبانی میکند که بخش اعظم کنترل این قابلیتها توسط خود سیستم عامل انجام میشود، در حالی که فایرمانکی از عملکردهای ماوس و صفحه کلید پشتیبانی میکند که کد نویسی مختص خود را دارد. امکان استفاده مسالمت آمیز از کامپوننتهای هر دو کتابخانه در کنار یکدیگر وجود دارد و برنامه نویسان میتوانند در برنامه های خود از هر دو خانواده کنترلها استفاده کنند.

TMS iCL compatibility:

for Delphi XE5, XE6, XE7, XE8, 10 Seattle, 10.1 Berlin, C++Builder XE5, XE6, XE7, XE8, 10 Seattle, 10.1 Berlin (Prof/Enterprise/Architect)

برنامه نویسان بهتر می دانند

دانلود TMS iCL for FireMonkey 2.3.0.0 Full Source XE4-XE6

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴٫۲۱ مگابایت