دانلود نرم افزار WAPT Pro 3.50 – ……. – …….

WAPT نرم افزاری برای انجام تست های فشار، استرس و کارایی روی وبسایت شماست. در واقع این برنامه تستهایی را شبیه سازی میکند که در آن مشخص میشود وبسایت شما زیر بار پردازشی شدید، تعداد کاربران بالا و درخواست های همزمان زیاد و سایر شرایط بحرانی چه عکس العملی از خود نشان میدهد. در واقع ما با پیش بینی و تست شرایط بحرانی از وضعیت وبسایت و سرور خود در شرایط حدی و بحرانی اطمینان حاصل میکنیم و اگر طی این آزمون نقصان و مشکلاتی در آن یافتیم سعی در حل کردن مشکل میکنیم تا در آینده اگر وبسایت ما در شرایط مشابه کنونی قرار گرفت با این مشکلات مواجه نشود. اطلاعاتی که WAPT در اختیار ما قرار میدهد بسیار در این زمینه کمک کننده خواهد بود.

نرم افزار WAPT برای انواع وبسایتها گرفته تا اپلیکیشنهای موبایل سروری، وب سرویسها و یا سیستم های ERP قابل استفاده است. ایجاد آزمون به سرعت و به سادگی مقدور است، تنها با چند کلیک، هزاران کاربر مجازی درخواستهای همزمانی روانه وبسایت شما میکنند. در حالت عادی نیازی به اسکریپت نویسی وجود ندارد مگر اینکه قصد داشته باشید محاسبات و عملیات پیچیده ای را با تستهای خود ادغام کنید. این برنامه گرافها و گزارشهای مختلفی برای آنالیز وبسایت شما در مقابل اعمال بارهای مختلف ارائه میدهد که بر مبنای آن امکان پیدا کردن مشکلات، تنگناها و بهینه سازی های لازم برای نرم افزار و پیکربندی های سخت افزار امکان پذیر خواهد بود. با استفاده از WAPT قبل از اجرا کردن پروژه در دنیای واقعی آن را در شرایط مختلف آزمون دیده کنید تا ریسکهای ناخواسته و به دنبال آن هزینه های مالی/زمانی اضافی به شما تحمیل نشود.

  • واسط کاربری ساده و توانمند
  • تست برنامه هایی که درخواست Ajax ارسال میکنند و یا از تکنولوژی RIA استفاده میکنند
  • انجام تست های ریموت، توزیع شده و ابری
  • مانیتورینگ کارایی سرور و دیتابیس در شرایط اعمال بار
  • مدیریت انعطاف پذیر خطاها
  • دیاگرامهای تحلیلی دقیق با نمایش لحظه ای نتایج
  • بیش از ۲۰ گزارش مختلف در قالب جداولی تفصیلی
  • و…

System Requirements and Installation

Operation System Requirements

Microsoft Windows Server 2003/2008/2012, Windows XP/Vista/7/8/10

Any installed browser: Microsoft IE 6 (or higher), Firefox 3.0 (or higher), Google Chrome

About 10 MB of free disk space for program files and 50-500 MB for virtual users’ logs and test run results

Note. If Internet Explorer is not installed on your system, then the embedded WAPT Pro Recorder won’t work; “Browser View” on the Response processing tab of request properties won’t work either. Besides, you won’t see help topics by clicking “Getting Started”, “Profiles”, “Scenario”, “Distributed Test Run”, “Results” and “Logs” items in the left pane.

Recommended Hardware Configuration

WAPT/WAPT Pro workplace component/extension modules:

Pentium 4/Athlon XP or better CPU, 2 Gb RAM or more, Gigabit Ethernet

Load Agent:

Pentium 4/Athlon XP or better CPU, 4 Gb RAM or more, Gigabit Ethernet

بعد از نصب، فایلهای موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود WAPT Pro 3.50

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۵٫۸ مگابایت